Do taśm polipropylenowych

Do zabezpieczania ładunków za pomocą taśm PP wykonanych z polipropylenu używane są napinacze dedykowane do taśm polipropylenowych. Dodatkowo rodzaj tego napinacza może być stosowany również w przypadku innego rodzaju taśm, które nie są tak twarde jak taśmy polipropylenowe. Napinacze do taśm polipropylenowych nie tylko przyśpieszą proces wiązania towaru na paletach, ale także wpłyną na nasz komfort i bezpieczeństwo.

Czym charakteryzują się ręczne napinacze do taśm polipropylenowych?


Napinacze ręczne do taśm polipropylenowych, które występuje w modelach XL są przeznaczone do stosowania na taśmach polipropylenowych PP. Urządzenie napina taśmy polipropylenowe i łączy je przy pomocy zapinek drucianych. Oferowane napinacze ręczne do taśm polipropylenowych mogą być z powodzeniem stosowane do taśm o szerokości 13 do 19 mm.

Warto wspomnieć że używana w napinaczu zapinka zaciska się na taśmie, dzięki czemu w czasie zabezpieczenia nie uszkadzamy pakowanego towaru. Napinacze te odpowiednią naciągają oraz odcinają taśmy wychodzące z rolki. Urządzenie umożliwia napinanie taśmy zarówno w pionie, jak również i w poziomie.

Dlaczego warto zainwestować w takie napinacze?


Warto jest także zaopatrzyć się w powyższej opisywane urządzenie, z tego względu, że nie tylko jest ono lekkie i wygodne w użytkowaniu, ale również łatwo jest je transportować. Za sprawą posiadanych właściwości napinacz stanowi niezbędne osprzętowanie, które powinno wejść w skład prawie każdej hali magazynowej. Napinacze tego typu bardzo dobrze sprawdzą się przy załadunkach paletowych i umożliwią automatyzację zadań w magazynie.

Sklep