Flowpack

Maszyny typu FLOW-PACK z naszej oferty przeznaczone są do szybkiego i wydajnego pakowania (w poziomie) różnego rodzaju produktów spożywczych i przemysłowych. Produkty są pakowane w wygodne torebki. Prezentowane maszyny Flowpack różnią się między sobą pod kątem takich parametrów jak np. długość podajnika, wydajność pakowania, Dzięki temu nie powinno być większego problemu z doborem modelu opowiadającego potrzebom firmy.


W naszej ofercie można znaleźć m.in. flowpack w wersji:

  • MINIFLOW-400,
  • MINIFLOW-600,
  • FAR-E,
  • FAR,
  • FAT.

Maszyny Flow-pack – inwestycja w rozwój firmy


Odpowiednio wykorzystane maszyny typu flow-pack to nowość, która bardzo przyda się w firmie, mającej duże ilości produktów do spakowania. Flow-pack to inwestycja w rozwój przedsiębiorstwa.

Urządzenia pakujące typu flow-pack pozwalają na zapakowanie np. artykułów spożywczych (warzywa, owoce, wyroby słodkie, czekolady, produkty farmaceutyczne itp.) – zakres towarów, jakie można spakować za pomocą tych maszyn jest imponujący.

Maszyny pakujące typu FLOW-PACK, oferowane przez nas, są stosowane do pakowania twardych lub kruchych produktów, które trudno transportować.

Opakowanie tworzone jest z folii rozwijanej z rolki, umieszczonej nad lub pod maszyną pakującą w zależności od modelu. Folia po odwinięciu ze szpuli zostaje ukształtowana na specjalnym tubusie w "rękaw" i zgrzana wzdłużnie. W tak uformowany tunel wsuwany jest produkt przy pomocy specjalnego podajnika wejściowego wyposażonego w nastawne "palce", po czym następuje zgrzanie poprzeczne i odcięcie zamkniętej torebki.

Maszyny typu Flow-pack to oszczędność czasu i pieniędzy


Maszyny typu flowpack to urządzenia, które pozwalają zautomatyzować proces pakowania towarów z wykorzystaniem folii. Atutem maszyn jest bez wątpienia wysoka wydajność. Maszyny FLOWPACK pracują z prędkościami od kilkuset do kilku tysięcy opakowań na godzinę.

Z uwagi na odcinanie folii maszyny FLOW-PACK można podzielić na:

  • Kroczące – T (tracking) -> modele: FAT i FBT
  • Rotacyjne – R (rotating) -> modele: FBR, FAR i wersja ekonomiczna: FAR-E

Z uwagi na umieszczenie rolki z folią maszyny FLOW-PACK można podzielić na:

  • Rolka umieszczona na dole – B (bottom) -> modele: FBT i FBR
  • Rolka umieszczona na górze – A (above) -> modele: FAT, FAR i wersja ekonomiczna: FAR-E
Sklep