Materiały

Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w doradztwie i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych. Nasi klienci wiedzą, że przedrostek "IZI" oznacza profesjonalne, a zarazem sprawdzone materiały do pakowania. Są one nie tylko łatwe w użyciu, ale też wyróżniają się wyjątkowymi właściwościami fizykochemicznymi. Naszym celem jest uświadamianie klientów i wprowadzenie na rynek materiałów, które obniżą koszty pakowania towarów i ich zabezpieczania w trakcie przewozu do klienta finalnego.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!


Jeśli również i Ty jesteś zainteresowany tym, aby Twoja firma używała w pełni bezpiecznych, profesjonalnych, a zarazem bezpiecznych i ekonomicznych materiałów eksploatacyjnych, skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Pamiętaj, że w grę wchodzi bezpieczeństwo wysyłanych przez Ciebie ładunków, a co za tym idzie — ograniczenie zwrotów, reklamacji i obniżenie kosztów wysyłki. Dobrze dobrane materiały do pakowania to gwarancja sukcesu logistycznego i bezpiecznej wysyłki ładunków.

Kompleksowe wsparcie


Naszym celem nie jest stworzenie rozwiązań uniwersalnych. Jako firma doskonale rozumiemy, że nasi klienci muszą działać w dość specyficznych i niejednolitych warunkach. Dlatego nasi przedstawiciele pomogą w doborze właściwych technologii, wybiorą odpowiednie akcesoria do pakowania, wykonają niezbędne obliczenia i pomiary, a na koniec zaproponują — po konsultacjach z klientem — optymalne dla danej firmy rozwiązania techniczne. Wszystko po to, aby podmioty korzystające z naszych rozwiązań otrzymały dostęp do sprawdzonych, a zarazem zoptymalizowanych pod ich kątem technologii.

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty materiałów eksploatacyjnych – zajrzyj do naszego bloga firmowego, gdzie przybliżamy to zagadnienie: https://izipak.pl/blog/izipak-czyli-pakowanie-moze-byc-latwe/.

Sklep