Gwarancja jakości

Tak, jak sobie założyliśmy rok temu, kończymy rok 2022 uzyskaniem 10. Gazeli Biznesu dla IZIPAK. Jako że jest to nasze jubileuszowe wyróżnienie – przygotowaliśmy specjalny artykuł podsumowujący na naszym blogu. Zapraszamy do lektury tutaj.

certificate

Kilka tygodni temu informowaliśmy o Gali, na której otrzymaliśmy wyróżnienie „Diamenty Forbesa 2022”. Obecnie prezentujemy także stosowny dyplom, który otrzymaliśmy z tej okazji. Bycie „Diamentem” to spory zaszczyt i prestiż, gdyż to wyróżnienie przyznawane jest tylko nielicznym Firmom, które spełniają dość rygorystyczne i wyśrubowane warunki. Cieszymy się, że po raz drugi w historii IZIPAK, znaleźliśmy się w tym diamentowym gronie.

certificate

Czas płynie, realia rynkowe i makroekonomiczne się zmieniają, a my nie zwalniamy tempa. Nowy rok rozpoczęliśmy od otrzymania kolejnej – dziewiątej – Gazeli Biznesu. Kryteria są niezmienne. Żeby otrzymać to wyróżnienie, trzeba być firmą dobrze zarządzaną, prowadzoną uczciwie i posiadającą nieposzlakowaną opinię oraz dobre wyniki finansowe. Do tego przez 3 lata poprzedzające należy notować wzrost dochodów. Kolejny raz spełniliśmy te kryteria. Liczymy na 10. Gazelę za rok!!

certificate

Z dumą informujemy, że rok 2021 rozpoczynamy od otrzymania 8. Gazeli Biznesu. Niezmieniane kryteria powodują, że konkurs jest wiarygodnym zestawieniem. Co roku – od 21 edycji – w gronie Gazel Biznesu mają szansę znaleźć się firmy, które są dobrze zarządzane, uczciwe i cieszą się dobrą kondycją finansową. Udział w konkursie nim jest bezpłatny, a o jego wynikach nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z 3 ostatnich lat.

certificate

Znów dołączyliśmy do grona laureatów Gazel Biznesu. To wyróżnienie jest znakiem rozpoznawczym dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Czytelna i niezmienna formuła konkursu sprawia, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o nagrodzie nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe firmy z 3 ostatnich lat. Tegoroczna Gazela jest już 7 w naszej kolekcji. Dedykujemy ją Kontrahentom, bez których nie byłoby tego sukcesu!

certificate

Z dumą prezentujemy 2 Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich TAROPAK 2018. Na to prestiżowe wyróżnienie zasłużyły następujące, wystawiane przez nas maszyny:

  1. DC WRAPPER + owijarka DISCOVERY – system do rejestracji zdjęć palet podczas procesu owijania
  2. PRATIKA 55 SMART: automatyczna maszyna z wbudowanym tunelem do pakowania w folię termokurczliwą
certificate

Z radością i dumą zawiadamiamy, że IZIPAK znalazł się w gronie laureatów prestiżowego wyróżnienia – uzyskaliśmy DIAMENT MIESIĘCZNIKA FORBES’2017! To wyróżnienie mają okazję zdobyć te firmy, które stale zwiększają swoją wartość. Wycena jest wykonywana metodą szwajcarską przez wyspecjalizowaną wywiadownię gospodarczą – Bisnode Polska. Nie byłoby tego zaszczytu bez naszych Klientów i Dostawców. Dziękujemy serdecznie!!

certificate

Mamy drugi Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich TAROPAK 2016!! Tym razem nagrodę uzyskała PRATIKA 56 MPE – maszyna do pakowania produktów w folię termokurczliwą.

PRATIKA 56 MPE jest na bardzo nowoczesną maszyną, która pakuje produkty w folię termokurczliwą, dbając zarówno o zabezpieczenie, jak i elegancki wygląd produktu na półce sklepowej.

certificate

Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie laureatów 17 Edycji Gazeli Biznesu. Ten doroczny plebiscyt organizowany jest przez Puls Biznesu i wywiadownię gospodarczą Coface, a laureatami są najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa z Polski.

Jest to już 6 Gazela w historii IZIPAK. Dedykujemy ją naszym Kontrahentom, bo dzięki współpracy z Wami możemy walczyć o powiększanie naszego stadka z Gazelami.

certificate

Z dumą prezentujemy „Raport wiarygodności płatniczej” wystawiony przez CREDITREFORM Polska Sp. z o.o., zaświadczający o naszej bardzo dobrej zdolności płatniczej. Raport powstał w oparciu o informacje z bazy danych Creditform. W badaniu otrzymaliśmy 217 punktów (drugi poziom) i zmierzamy w kierunku najwyższej – znakomitej zdolności płatniczej. Jesteśmy pewnym i certyfikowanym partnerem dla naszych Dostawców!

certificate

16 Edycja Gazel Biznesu była dla IZIPAK ważnym i jubileuszowym wydarzeniem. Do naszego stadka dołączyła 5. – czyli jubileuszowa – Gazela Biznesu. Idziemy po następne!

certificate

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Robota MOTION! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku, Złoty Medal MTP, to nagroda przyznawana od ponad 30 lat! Do konkursu o Złoty Medal rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.

certificate

Po kilku lat nieobecności na Gali Laureatów Gazeli Biznesu – w tym roku ponownie dołączyliśmy do szacownego grona. Nagroda cieszy tym bardziej, że świadczy o dynamicznym i stabilnym rozwoju firmy IZIPAK.

certificate

Dzielimy się naszą radością! Stado się powiększa – już 3 Gazele Biznesu są własnością IZIPAK. A każda z nich jest wynikiem rozwoju i dobrej kondycji finansowej.

certificate

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to dokument wystawiony przez wywiadownię D&B Poland, który zaświadcza, że IZIPAK jest wiarygodnym i stabilnym partnerem biznesowym, nieposiadającym żadnych przeterminowanych należności. Warto robić z nami interesy!

certificate

Rzetelna Firma to program dla przedsiębiorców, którzy chcą pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest najważniejsza. Uczestnicy programu otrzymują Certyfikat Rzetelności, który potwierdza brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA.

certificate

Historia lubi się powtarzać, czyli po pierwszym razie, gdy rok temu otrzymaliśmy pierwszą Gazelę Biznesu – właśnie dostaliśmy drugą. To początek większego stada…?

certificate

Tytuł Gazeli Biznesu przyznawany jest firmom dobrze zarządzanym, uczciwym i cieszącym się dobrą kondycją finansową. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.Właśnie dołączyliśmy do tego szacownego grona. IZIPAK z pierwszą Gazelą Biznesu!!

certificate
Sklep