Odwijaki IZIRAIDER

Odpowiednie zabezpieczenie palety, paczki czy innego ładunku – jest gwarancją, że wysłany przez nas towar będzie bardziej odporny na zniszczenia, a tym samym przełoży się to bezpośrednio na zadowolenie klienta. Jednakże sam proces pakowania towaru bez odpowiednich narzędzi bywa żmudny i czasochłonny. W zadaniu tym z pomocą przychodzą odwijaki do taśm.


Odwijaki do taśm IZIRAIDER mają zadanie usprawnienia, organizacji i uporządkowania procesu wiązania ładunków taśmami bandowniczymi. Służą do tego, aby założyć na nie taśmę bandowniczą, którą operator będzie mógł swobodnie odwijać. Taśma umieszczona na odwijaku nie plącze się i nie brudzi oraz jest stale pod ręką.

Poprawa ergonomii pracy


Oferowane przez nas odwijaki do taśm są urządzeniami niezwykle praktycznymi. Pozwolą na zoptymalizowanie ergonomii pracy, zwiększenie efektywności procesu pakowania, a także przyczynią się do zwiększenia komfortu pracownika. Odwijaki do taśm IZIRAIDER są często wyposażone w kółka, aby można je było łatwiej przemieszczać. Posiadają dużą i wygodną półeczkę, na której operator może przetrzymywać napinacz, spinki zaciskowe i inne akcesoria potrzebne w procesie wiązania. Nasze odwijaki są malowane proszkowo, co sprawia, że wyglądają estetycznie i widać je z daleka w magazynie. Ich solidne wykonanie powoduje, że mogą służyć przez długi czas, jednocześnie biernie pomagając w utrzymaniu porządku w miejscu pracy operatora. Dodatkowo stanowią ochronę dla samej taśmy, dzięki zabezpieczeniu jej przed pobrudzeniem, zamoczeniem czy też poplątaniem, do których mogłoby dojść, gdyby pozostała ona postawiona na posadzce. Wszystkie te cechy sprawiają, że używanie odwijaków poza oczywistymi pozytywami w sferze komfortu pracownika i efektywności jego działania, poprzez zwiększenie bezpieczeństwa procesu pakowania minimalizuje również ryzyko powstawania wypadków. Zastosowanie systemowych i kompaktowych rozwiązań zwiększa diametralnie ergonomię pracy. Za sprawą takich metod wszystkie urządzenia idealnie ze sobą współpracują oraz gwarantują ciągłość pracy.

Podział odwijaków do taśm


Urządzenia te można podzielić z uwagi na ich przeznaczenie, czyli to, do jakich taśm są używane. W naszej ofercie klient znajdzie odwijaki:

  • Uniwersalne – do taśm PET, PP i stalowych o wewnętrznej średnicy rolki = 406 mm.
  • Do taśm poliestrowych miękkich (włóknistych i tkanych) o wewnętrznej średnicy rolki = 76 mm.
  • Do taśm polipropylenowych o wewnętrznej średnicy rolki = 200 mm.
  • Do taśm stalowych w nawoju pojedynczym.

Oferowane przez nas urządzenia cieszą się bardzo dobrą opinią klientów. Na takie uznanie znaczący wpływ ma wysoka jakość wykonania, a także łatwość i wygoda ich użytkowania.

Sklep