Doradca Techniczno-Handlowy

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwijanie pozytywnych relacji z obecnymi i nowymi klientami B2B
  • Realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym terenie
  • Prezentacja produktów firmy i rozwiązań technologicznych
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Fachowe doradztwo zawodowe przy współpracy z Product Managerem

Nasze wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B maszyn lub urządzeń przemysłowych
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość zagadnień technicznych
  • Gotowość do pracy mobilnej
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie pracy w branży maszyn pakujących
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia – gwarancja podstawy plus przejrzysty system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pozwalające na wygodę wykonywanej pracy
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku
  • Dużą samodzielność i możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego zgłoszenia (życiorys + dane kontaktowe) na adres e-mail: praca@izipak.pl.

Sklep