Zdobyliśmy Diament 2023!!

Z ogromną radością zawiadamiamy, że zostaliśmy laureatami prestiżowego wyróżnienia: DIAMENT MIESIĘCZNIKA FORBES’2023. Po raz drugi z rzędu, a trzeci w naszej historii uzyskaliśmy ten ceniony przez przedsiębiorców certyfikat. To już 15 edycja zestawienia, realizowanego wspólnie przez redakcję „Forbesa” i wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland. Lista obejmuje najbardziej dynamicznie rozwijające się polskie firmy. Wszyscy, którzy znaleźli się w zestawieniu – mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa 2023.

 

Cytując za „Forbesem” – kilka słów na temat metodologii: „W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano firmy, które do KRS złożyły sprawozdanie finansowe lub bezpośrednio przesłały je do Dun & Bradstreet Poland. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Diamentami Forbesa zostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym wg ratingu Dun & Bradstreet Poland.” Firmy dzielone są na 3 grupy – w zależności od wielkości przychodów – a następnie uszeregowane (malejąco) według „średniej ważonej wzrostu (w procentach)”.

 

W grupie o przychodach w przedziale: od 5 do 50 milionów złotych IZIPAK został sklasyfikowany na 283 miejscu w województwie pomorskim i na 4137 miejscu na liście ogólnopolskiej. Nasza średnia ważona wzrostu wyniosła 27,28%. Cieszymy się, że w tych niezbyt łatwych dla biznesu latach udaje nam się nie zwalniać, a wręcz przeciwnie – przyspieszać, rozwijać i utrwalać pozycję rynkową. Dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili od siebie cokolwiek, co przybliżyło IZIPAK do zdobycia tego wyróżnienia. Za rok również się postaramy!!!

Sklep