OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY IZIPAK

Dnia 13 września 2023 r. w naszej firmie miało miejsce bardzo podniosłe wydarzenie. Odbyła się uroczystość otwarcia nowej siedziby IZIPAK, której budowa niedawno dobiegła końca. Gościliśmy wielu spośród naszych dostawców, byli przedstawiciele przedsiębiorstw, biorących udział w budowie i wykończeniu nowego obiektu, przedstawiciele firm, z którymi współpracujemy od lat, a także wszyscy pracownicy IZIPAK i liczne grono osób związanych z naszą firmą.

 

Prezes Zarządu, Paweł Wygnańczuk, w emocjonalnym przemówieniu gorąco przywitał wszystkich przybyłych, krótko opowiedział o procesie budowy, o trudnościach, jakie się pojawiały i o sposobach ich przezwyciężania. Nie zapomniał podziękować wszystkim, którzy w jakimś stopniu dorzucili swoją cegiełkę do ostatecznego kształtu gmachu.

 

Po oficjalnych przemowach, toastach i życzeniach zaczęła się nieco mniej formalna część uroczystości. Przy znakomitych przekąskach i napojach można było wykorzystać swobodną atmosferę na przeprowadzenie rozmów kuluarowych, spotkać osobiście dawno niewidzianych dostawców i współpracowników, a przy okazji podziwiać architekturę i wystrój naszej nowej siedziby… …do której wszystkich naszych Klientów – obecnych i przyszłych – serdecznie zapraszamy!!

No i PAKujemy się na integrację

 

Otwarcie nowej siedziby IZIPAK to wyjątkowa okazja do wspominków, podsumowań i refleksji. To także idealny czas na snucie wizji na przyszłość oraz jeszcze większą integrację naszego „Izi-Teamu”. W związku z tym, jako firma związana historycznie, logistycznie i biznesowo z morzem, wybraliśmy się na północną stronę Bałtyku. 14 września 2023 r. późnym wieczorem zameldowaliśmy się w terminalu promowym w Gdyni. Na pokładzie promu należącego do STENALINE, o wdzięcznej nazwie STENA SPIRIT, wybraliśmy się do Karlskrony i Kalmaru – malowniczych i niezwykle uroczych miast, położonych na południowym wybrzeżu Królestwa Szwecji.

Zwiedzanie państwa „Trzech Koron”

 

Trzeba przyznać, że pobyt na promie i w Szwecji to był bardzo efektywny i owocny czas. Było wszystko – super pogoda, dobra zabawa, integracja, ciekawe rozmowy, a także zwiedzanie pięknych miejsc, słuchanie opowieści Pani Kasi – licencjonowanej przewodniczki ze Steny, no i poznawanie kultury i tradycji naszego północnego „sąsiada”. Oba odwiedzone miasta przyciągają, jak magnes. Tu i ówdzie słychać było głosy, zapowiadające chęć powrotu do Szwecji, ale tym razem nie służbowo, a prywatnie – urlopowo, w rodzinnym gronie. Nie zabrakło także snucia planów biznesowych, pomysłów i rozmów na temat naszej firmy. Podczas burzy mózgów na rufie promu zastanawialiśmy się nad dalszym rozwojem IZIPAK. Gdy w sobotę rano, 16 września 2023 r. przybiliśmy z powrotem do Gdyni, to trochę żal było kończyć tę imprezę.

 

Reasumując – był to czas wesoło i radośnie spędzony, ale obfitujący także w ważne dla firmy wydarzenia.

 

Sklep