Relacja z Kongresu Świata Przemysłu Kosmetycznego 2022

W dniach 15-17 listopada 2022 roku firma IZIPAK miała przyjemność brać udział w XII edycji Kongresu Świata Przemysłu Kosmetycznego FARMACOM, który odbył się w Warszawie. Dyrektor Handlowy Michał Wygnańczuk wspierany przez Specjalistkę ds. Handlowych – Adrianę Siczek wspólnie prezentowali tę część oferty IZIPAK, którą można z powodzeniem skierować do przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego.

 

Co ciekawego na tym wydarzeniu?

 

Program Kongresu obejmował panele wykładowe i dyskusyjne, podczas których eksperci prezentowali niezwykle różnorodne i interesujące zagadnienia, istotne dla branży. Pojawiły się tematy z zakresu: regulacji prawnych związanych z produkcją kosmetyków i farmaceutyków, ochrony środowiska, recyklingu odpadów, pakowania i zabezpieczenia produktów kosmetycznych i farmaceutycznych, zrównoważonej produkcji, transportu i wielu innych, bardzo przydatnych kwestii.

 

Wystąpiliśmy też My!

 

Drugiego dnia Kongresu, podczas wykładów, głos zabrał również przedstawiciel IZIPAK – Michał Wygnańczuk. Nasz Dyrektor Handlowy, ze specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem, przedstawił zgromadzonym wykład na temat optymalizacji systemów pakowania – w ujęciu jednostkowym, zbiorczym oraz końcowym. Zaprezentowane zostały najważniejsze maszyny i akcesoria, idealne do pakowania kosmetyków i produktów farmaceutycznych. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję na przedstawionych przykładach zobaczyć jak przebiega proces etykietowania, slevowania, pakowanie na maszynach flowpack i wiele innych, ciekawych technik. „W rolach głównych” nie mogło zabraknąć takich produktów kosmetycznych, jak lakier do paznokci, różnego rodzaju kremy, wkładki higieniczne, spraye, lotiony czy mydła w płynie. Przedstawiciele branży „beauty” mieli w czym wybierać.

Chcą Państwo się dowiedzieć, jakie maszyny polecamy przedsiębiorcom, działającym w branży kosmetycznej? Zapraszamy do artykułu, poświęconego tematowi opakowań kosmetycznych:

Rola opakowań w branży kosmetycznej

 

Zarówno wykład, jak i oferta IZIPAK prezentowana na stoisku, cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników Kongresu. Nasza firma miała okazję do nawiązania interesujących kontaktów, które mogą w przyszłości zaowocować korzystną współpracą z nowymi Kontrahentami.

 

Podsumowanie eventu

 

Podczas pozostałych dni Kongresu, zaproszeni eksperci przedstawili również mnóstwo ciekawych wykładów i prezentacji, dotyczących poszczególnych elementów łańcucha dostaw i produkcji, a także inspirujące zagadnienia z dziedziny marketingu. Kongres stworzył doskonałe warunki do prezentacji swojej oferty przez uczestniczących w nim gości. Stworzył także płaszczyznę wymiany doświadczeń, co było cenną i inspirującą lekcją również dla nas. Dzięki poznaniu najnowszych trendów rozwojowych w branży kosmetycznej i farmaceutycznej, uczestnictwo w Kongresie zaowocowało wieloma innowacyjnymi pomysłami. Ostatniego dnia imprezy nasi przedstawiciele mieli również okazję uczestniczyć w wycieczce do fabryki Honorowego Gospodarza, czyli firmy Dr Grehen – producenta kosmetyków.

Jako wystawcy, pragniemy podziękować organizatorom Kongresu Świata Przemysłu Kosmetycznego FARMACOM za sprawnie przygotowaną i przeprowadzoną imprezę. Mieliśmy możliwość uczestnictwa i prezentacji naszej oferty. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, za poświęcony czas, rozmowy i cenne uwagi. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Firma IZIPAK pozostaje chętna i otwarta na współpracę z nowymi Klientami.

Załączamy również krótką fotorelację z FARMACOM, na której mogą Państwo zobaczyć nasze wystąpienie i stoisko targowe.

Sklep