Easy Open, czyli zrywka

Easy Open, czyli zrywka

Easy Open, czyli „zrywka” to nowy i bardzo ciekawy wynalazek. Jest to taśma samoprzylepna, częściowo powlekana klejem. Ten klej ma specjalnie dobrany i opatentowany skład, dzięki czemu bardzo mocno przylega do powierzchni opakowania. Jeśli „zrywka” zostanie naklejona na produkt zapakowany w folię poliolefinową IZIFILM, to będzie stanowiła bardzo wygodny zaczep, ułatwiający otwarcie opakowania. Za pomocą narożnika pozbawionego kleju, zrywka daje możliwość podważenia i ekspresowego otwarcia zapakowanego produktu.

Ważna kwestia – klej musi dobrze wyschnąć i zwulkanizować się, aby idealnie przywrzeć do powierzchni opakowania!

Podobne zamknięcia stosowane są od dawna; w banderole ułatwiające otwarcie produktu opatrzone są płyty CD, paczki papierosów, pudełka z herbatą lub ziołami, gumy do żucia i mnóstwo innych artykułów. Zrywka ma tę przewagę, że jest wymaga jedynie niewielkiej i niedrogiej głowicy etykietującej, a nie maszyny pakującej, wartej setki tysięcy EURO. Etykieciarkę można zamontować przy wyjściu produktu z maszyny pakującej – tak, aby w czasie rzeczywistym nakładała etykiety-zrywki na przejeżdżające towary. Etykiety są pobierane z rolki i aplikowane szybko, sprawnie i estetycznie, bezpośrednio na produkcie. Wartością dodaną zrywki jest to, iż może być ona nośnikiem reklamy, informacji o promocji, czy elementem kontaktu z Klientem.

Działanie aplikacji można zobaczyć na zamieszczonym filmie. Żeby aplikacja zrywek przebiegała bez strat i problemów – oprócz folii poliolefinowej IZIFILM rekomendujemy także głowicę etykietującą marki GIOVE, produkcji włoskiej firmy E-PACKAGING. To sprawdzony i chwalony zestaw. Sprawdź tutaj

Polecamy – IZI by IZIPAK!

 

Sklep